Dati no tīmekļa

Informācija palīdz paveikt darbu kā arī palīdz pieņemt lēmumu tieši tāpēc tā ir nozīmīga. Tīmeklī ir atrodama dažāda informācija un mūsdienās tīmeklī informācija tiek regulāri meklēta. Ja nepieciešams atrast nelielu daudzu informācija tad tas parasti neaizņemt daudz laika, bet ja nepieciešams savākt lielu daudzumu informācijas, piemēram, desmitus tūkstošu ? Tieši ja nepieciešams savākt lielu daudzumu informācijas mēs varam palīdzēt.

Process

Vispirms jāsaprot kāda informācija ir jāsavāc un kur to meklēt. Pēc tam tiek izstrādāta speciāla programma, kas prot savākt izvēlēto informāciju un apkopot lietotājam vēlamā formā. Savākšanas laikā var savākt tekstu un attēlus. Tāpat savākšanas laikā ir iespējams veikt informācijas pēcapstrādi, piemēram, tekstā atrast e-pasta adreses un saglabāt atsevišķā datu ievadlaukā, un nosūtīt uz e-pasta adresi piedāvājumu. Pirms programmas izstrādes detalizēti tiek izrunāts par savācamajiem datiem, vēlamo rezultātu un nepieciešamo pēcapstrādi.

Lietošana

Informācija tiek apkopota datubāzē. Piekļuve datubāzei tiek nodrošināta ar speciālas tīmekļa vietnes starpniecību. Klientam tiek izsniegta pieejas informācija minētajai vietnei. Sistēma ir iespējams apskatīt savāktos datus. Ja rezultāts ir derīgs tad mēs varam uzstādīt datubāzi uz klienta servera vai par atsevišķu samaksu nodrošināt datubāzes darbību uz mūsu serveriem. Gadījumā ja informāciju nav svarīgi apskatīt tīmeklī tad to var saņemt citā formāta, piemēram, CSV vai teksta formā.

Risinājums

Īsāk rakstot - pielietojums šim risinājum ir plašs tāpēc vieglāk ir sazināties ar mums un izrunāt vajadzību nekā mums aprakstīt visu ko ir iespējams izdarīt. Tāpēc droši sazinieties ar mums un kopā radīsim vēlamo risinājumu. Kontaktinformācija ir atrodam kontaktu sadaļā.